Terminologia

Restrykcjonalizm

to nauka która wyjaśnia związek między duszą (świadomością) a Wszechświatem (Stwórcą)

Pre Restrykcjonalista - (P.R.)

to osoba, która dokonuje procesu oczyszczania umysłu reaktywnego.

Restrykcjonalista

to osoba, która uwolniona jest od umysłu reaktywnego. To nie tylko stan UWOLNIENIA od działań reaktywnych, ale stan w którym P.R. nie ma już własnego umysłu reaktywnego.

Umysł reaktywny

to forma świadomości (wszelkie negatywne myśli, doświadczenia, przeżycia, konfrontacje, rozczarowania, reaktywne pragnienia, ból fizyczny, uzależnienia świadome i nieświadome, paradygmaty, lęki, strachy, bóle psychosomatyczne oraz PERSONALIZACJE innych osób, w postaci zdjęć zawierających masę energetyczną. W umyśle reaktywnym znajdują się TIKUNY, T NEXTY, CODY, nagrane i przetrzymywane. To część umysłu, którego osoba nie jest świadoma ale na podstawie którego funkcjonuje. np: osoba podchodzi do jeziora lub stawu i zaczyna czuć obawę ( nielogiczny strach ) do miejsca, ludzi, sytuacji, okoliczności.

Consciousness Corrector  (C.C.)

to elektroniczne urządzenie na podstawie, którego określany jest poziom świadomości umysłu reaktywnego Coachee. Pomaga ona zarówno coachowi jak i samemu Klientowi w podnoszeniu efektywności coachingu.

Stany uwolnień

to stany reaktywnej świadomości, które uwalniane są w drodze do osiągnięcia stanu RESTRYKCJONALISTY.

Personalizacja

to forma zaaberowanej świadomości. To zdolność do przyjmowania lub łączenia się z częściami innych przedmiotów, osób. Tu PERSONALIZACJA jest osobowością rzeczywistą lub pozorną. Bycie poza PERSONALIZACJĄ oznacza przyjmowanie fizycznych lub emocjonalnych cech, rysów kogoś innego. Celem jest osiągnięcie własnej PERSONALIZACJI poprzez oczyszczenie umysłu reaktywnego.

Uwaga!

Coaching indywidualny

Pierwsza sesja zapoznawcza, (45min) - gratis!

Cennik coachingów

1 godzina 450,00 EUR (€) / USD ($)
Prowadzony za granicą
Pakiet 8 godzin 3.060,00  EUR (€) / USD ($)
Prowadzony za granicą

Uczestnicząc w coachingu wspierasz nasze działania edukacyjne

Płacąc za coaching, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji MRC stwarzając możliwość wzięcia udziału w coachingu grupom społecznym, które nie mogłyby w nim uczestniczyć z powodów finansowych.
Czytaj więcej o darmowych prelekcjach...

Zgłoszenie

Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów i dostępnych terminów szkoleń.

Coachingi prowadzi

Pomysłodawca i prezes fundacji

Pracujący międzynarodowo trener i inwestor w nieruchomości

Michał Konieczny

Właściciel wielu nieruchomości oraz prezes szeregu spółek kapitałowych i osobowych w tym MK-Estate Sp. z o.o. Szkolił się w zakresie nieruchomości w USA, osobiście u boku takich ikon jak Donald Trump oraz John Burley.

Zdobytą wiedzą i bogatym doświadczeniem, dzieli się dziś m.in. jako autor innowacyjnego modelu inwestycyjnego Phoenix, który pozwala na zakup nieruchomości z czynnym kredytem hipotecznym. Autor pięciu książek, w tym bestsellerów „Świadomość jest wszystkim“ oraz „Ameryko Dlaczego“.

Jako coach i doradca, dostarcza rzadkiej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości jak i samotranscendencji. Pracuje dla zwykłych jak i niezwykłych ludzi. Bombarduje kontrowersjami zmuszając do szczerej refleksji. Inspiruje do podejmowania właściwych decyzji, do proaktywnego działania i brania odpowiedzialności za życie.

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar