Kate and Michael Keter

Czytanie horoskopu w oparciu o kalendarz księżycowy i słoneczny

Kate i Michael opracowują horoskopy w oparciu o kalendarz księżycowy i słoneczny.

Podczas 1.5 godzinnej konsultacji, przekażemy Ci wiedzę, jak transformować swoje przeszłe i teraźniejsze doświadczenia, które są niezbędne do stworzenia warunków wolnej woli.

1.5 h Medium - Zoom Meeting
754,00 zł
Kup

Czytanie horoskopu w oparciu o kalendarz księżycowy i słoneczny

Kate i Michael opracowują horoskopy w oparciu o kalendarz księżycowy i słoneczny.


Wyznacznikiem pierwszego z nich jest orbita Księżyca, po której ów ciało niebieskie porusza się wokół naszej planety. Pełne okrążenie zabiera mu 12 miesięcy (po 29 lub 30 dni), z których każdy odpowiada jednemu z 12 znaków zodiaku.

Siedem razy w ciągu 19 lat następuje w kalendarzu księżycowym rok przestępny z dodatkowym miesiącem trzynastym, ryby II, dzięki czemu kalendarz słoneczny i księżycowy nawiązują ze sobą pewną wyjątkową relację. Kalendarz słoneczny zwany gregoriańskim opiera się na ziemskiej orbicie wokół Słońca i liczy zwykle 365 dni, a 365 w roku przestępnym, który następuje co cztery lata.

Połączenie tych dwóch kosmicznych energii nadaje twojemu horoskopowi niezwykłej precyzji i wyjątkowości. Kate i Michael będą odnosić się do pięciu głównych planet i znaków zodiaku, które odgrywają kluczową rolę w procesie Twojej reinkarnacji. Dowiesz się, kim byłeś w swoim poprzednim życiu i czego nie udało ci się zmienić, a dzięki tej wiedzy zrozumiesz powód Twoich teraźniejszych wyzwań na gruncie finansów, rodziny, biznesu czy związków.
W końcu na nowo nawiążesz kontakt ze swoją duszą, przez co Twoje życie wróci na właściwe tory bez żadnych skutków ubocznych.

Trudno wyobrazić sobie, by można obyć się bez tego typu doradztwa zwłaszcza dzisiaj w dobie dynamicznie zmieniającego się świata. Kim jesteś? Jakie są twoje mocne i słabe strony? Oto pytania, na które postaramy się razem odpowiedzieć w oparciu o wiedzę, jaką dostarczają planety i znaki zodiaku w różnych domach. Dzięki niej zrozumiesz, jak zrealizować swój największy potencjał, jakie należy przedsięwziąć kroki mentalne, fizyczne jak i duchowe, aby usprawnić swój proces myślowy, zwiększyć pewność siebie i sprawić, abyś bardziej uwierzył w siebie i zwiększył swoją odporność na wszelką negatywność, płynącą z zewnątrz.

Consulting, który ma to umożliwić został zaplanowany na 1,5 godziny. Przekażemy ci wiedzę, jak transformować swoje przeszłe i teraźniejsze doświadczenia, które są niezbędne do stworzenia warunków wolnej woli.

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar