Założyciele fundacji MRC

Kate i Michael to artyści i przedsiębiorcy, którzy urodzili się z szeregiem pozazmysłowych umiejętności takich jak jasnowidzenie, jasnoodczuwanie czy metafizyczne zrozumienie Praw Kosmosu.


Łącząc odnoszące sukcesy firmy i swą wizję dokonywania duchowych przemian świata, Kate i Michael założyli fundację non-profit o nazwie MODERN RESTRICTIONALISTIC CENTER, która pomaga ludziom w różnym wieku korzystać z innowacyjnych Technik duchowych. Obecnie Kate i Michael wykorzystują swe pozazmysłowe dary, jak i życiowe doświadczenie, by inspirować innych i zachęcać ich do Przemiany Kontroli Karmy.

Michael jest współczesnym nauczycielem duchowym, znanym autorem, mówcą i inwestorem na rynku nieruchomości. Uczy też głębokiej duchowej przemiany. Otwieranie Wolnej Woli Duszy pozwala na przemianę niskich wibracji, cząstek takich jak ból emocjonalny, psychiczny, fizyczny i duchowy, w fale wysokich wibracji. Te Kosmiczne Technologie pozwalają na powracanie do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, i na zmianę duchowego prawa przyczyny i skutku.
 

Kate i Michael w swym ruchu autentyczności zachęcają ludzi do wglądu w swą duchową autentyczność, wiedzą bowiem, że to przyniesie trwałą zmianę na lepsze, jakiej wszyscy pragniemy doświadczyć w naszym trójwymiarowym świecie.


"Naszym celem jest generowanie najlepszej możliwej jakości życia duchowego i fizycznego dla nas i dla ludzi, którzy są bliscy naszym duszom."

Uprzejmie dziękujemy za możliwość dzielenia się z tobą kosmiczną technologią, wiedząc, że przyczyni się ona do wzbogacenia twojej duchowej przemiany.

Za wszelkie wpłaty na cele statutowe Fundacji, uprzejmie dziękujemy.

Kate i Michael Keter

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar