Księga ZOHAR

Pocket edition

Przewodnik wszystkich ludzi, chcących sięgnąć źródła swojej duszy

Twój darmowy egzemplarz

Jedną z misji Fundacji jest popularyzacja księgi ZOHAR, której głównym autorem jest PATRON FUNDACJI Rabi Shimon Bar Yochai.

ZOHAR potężny duchowy instrument napisany w języku aramejskim w formie metafor i kodów, wyjaśniających relacje między duszą a Stwórcą. To energetyczny środek przekazu pokoju, bezpieczeństwa, zdrowia czy dostatku.

Już samo posiadanie księgi ZOHAR chroni właściciela oraz jego rodzinę. Zsyła na nich błogosławieństwo, pokój oraz dostatek.

Kliknij poniżej aby złożyć aplikację o darmowy egzemlarz kieszonkowej edycji wydawanej nakładem Modern Restritionalistic Center.
Aplikuj o Zohar

Wyjaśnienie relacji między duszą a Stwórcą

Księga ZOHAR


ZOHAR jest księgą o wielkiej mistycznej mocy i mądrości. To potężny duchowy instrument napisany w języku Aramejskim w formie metafor i kodów wyjaśniających relacje między duszą a Stwórcą.


ZOHAR jest źródłem energii duchowej i metafizycznej mocy, które nie tylko objawia i wyjaśnia, ale dosłownie sprowadza błogosławieństwo, ochronę i dobre samopoczucie na każdego, kto czyta lub studiuje jej mistyczny tekst. Wymaga to jedynie godnego pragnienia, pewności ufającego serca oraz otwartego i chłonnego umysłu.

Tak jak prąd elektryczny ukryty jest w drucie i kablu zanim ujawni się w świecącej żarówce, duchowe Światło Stwórcy owinięte jest alegorią i symbolizmem aramejskiego tekstu księgi ZOHAR. Jej celem jest nie tylko pomóc nam w dojściu do wiedzy i mądrości, ale przyciągnąć z Wyższych Światów Energię, która pomoże nam osiągnąć wyższy poziom życia w każdym obszarze. W istocie sama księga stanowi najpotężniejsze narzędzie oczyszczenia duszy i połączenia się ze Światłem Stwórcy. Tak więc otwierając księgę nie staraj się przede wszystkim zrozumieć jej konwencjonalnym sensie, ponieważ rozczarujesz się.

Nawet jeśli nie znasz aramejskiego, zanim zaczniesz czytać księgę po angielsku rzuć okiem na tekst aramejski. Nie zniechęcaj się! Zamiast tego otwórz się na duchową przemianę, na którą szansę daje ci ZOHAR. Po przeskanowaniu rozdziału w języku aramejskim przeczytaj go następnie na  głos po angielsku. Proces ten pobudzi potężniejsze błogosławieństwa i sukcesy!

Księga ZOHAR

Wersja kieszonkowa

Już jest! Księga ZOHAR w przekładzie na język polski.

Zohar

Twoja Księga ZOHAR

Wypełnij formularz poniżej aby otrzymać swój darmowy egzemplarz kieszonkowej edycji Księgi ZOHAR. Książka zostanie wysłana pocztą tradycyjną.