Design Your Ultimate Fulfilment

Zestaw niezwykłych narzędzi do rozwoju świadomości i technik kształtowania Wolnej Woli

Cena kursu zawiera godzinę mentoringu 1to1. Michael Keter (przez telefon komórkowy / zoom ) pomóże Ci wdrożyć formułę Wolnej Woli.

Program jest tylko w jezyku ANGIELSKIM!
379,00 zł
Kup kurs online

Co sprawia, że czujesz pozytywne emocje? Jak nastawić się na wysoką częstotliwość wibracji?

Zestaw niezwykłych narzędzi do rozwoju świadomości i technik kształtowania Wolnej Woli


 

Zakup kurs online

Większość programów wzrostu duchowego skupia się na zaledwie kilku z tych wymiarów

 • Medytacja
 • Wdzięczność jako postawa doceniająca i rezonująca wysokimi wibracjami
 • Spisywanie uczuć, by dać upust nagromadzonej energii
 • Obserwacja własnego umysłu bez osądzania innych
 • Słuchanie muzyki
 • Spędzanie czasu w przyrodzie, gdyż przyroda, natura pozbawiona jest oporu ego  
 • Spędzanie czasu z nauczycielami duchowymi
 • Uczestnictwo w warsztatach duchowych
 • Inspirowanie się książkami, filmami
 • Duchowe oczyszczanie, ćwiczenia
 • Dieta proteinowa (mięso odpowiada za mnóstwo wibracji o niskich częstotliwościach)
 • Aromaterapia i terapia kolorem
 • Dzielenie się dobrymi uczuciami, czasem, energią; wolontariat
 • Badanie wewnętrznych niższych stanów naszej świadomości

Wszystkie powyższe narzędzia mogą stanowić dla Ciebie zestaw narzędzi do rozwoju świadomości i technik podnoszenia częstotliwości Twoje świadomości.

“Zaprojektuj Własne (Kompletne) Spełnienie” to zaawansowana technika duchowa, która sięga głębiej niż jakikolwiek inny wymiar duchowy. Technikę tę dała nam Kosmiczna Świadomość, abyśmy kontrolowali nasz proces Karmy. Wszystkie Twe pragnienia i wyzwania projektowane są jako Twoje doświadczenia, które zostały doskonale dobrane do potrzeb Twej duchowej przemiany. Technika “Zaprojektuj Własne (Kompletne) Spełnienie” uczy jak uzyskać kontrolę nad przeszłą, teraźniejszą i przyszłą Karmą. Kształtując swą duchową Wolną Wolę, będziesz w stanie zawrócić w czasie i przemienić cząstki o niskich wibracjach w fale świadomości.

Ta dynamiczna technika duchowa pozwoli Ci przejąć duchową kontrolę nad każdym pragnieniem i każdym wyzwaniem, jakich obecnie doświadczasz. Będzie także okazją do skorzystania z prywatnego mentoringu z Michaelem Keterem w formule 1to1.

Gdy raz doświadczysz Mocy Wolnej Woli, zawsze już będziesz wiedzieć, na jakich obszarach własnego życia należy się skoncentrować w danym czasie i jak zapewnić sobie niezwykły sukces w każdym z tych obszarów, bez poświeceń i kompromisów.

I. Cztery Kanały Świadomości


Jeżeli masz pragnienia, które chciałbyś spełnić, lub wyzwania, które chcesz rozwiązać, powinieneś zawrócić w czasie i przemienić wibracje o niskich częstotliwościach w wibracje o wysokich częstotliwościach. Istnieją cztery kanały świadomości, przez które przepływają tak wątpliwości, jak i pewność. Te zajęcia pomogą Ci otworzyć swą świadomość i ograniczyć wątpliwości, zwiększając jednocześnie swą duchową pewność.

II. Korekta świadomości Karmy


Czy to wobec pragnienia, czy niespodziewanego wyzwania – reagujemy chęcią ich kontroli  w taki czy inny sposób. Mając kontrolę, czujemy, że nasza świadomość, nasze wibracje idą w górę. Stan tej jednak nie trwa wiecznie. Prędzej czy później wysokie wibracje znowu zaczną z jakiegoś powodu opadać. Dzieje się tak, ponieważ podświadomie jesteśmy związani następującymi dwoma stwierdzeniami:

 1. Nie możemy nic stracić, musimy utrzymać to, co uzyskaliśmy – kontrolę nad finansami, relacjami, zdrowiem itp.
 2. Musimy spełnić swe pragnienia i osiągnąć nasze cele. To da nam szczęście i spełnienie, które przekłada się na pewność w życiu.  

Istnie jednak kontrola duchowa, o której dowiesz się na tych zajęciach. Narzędzie to pomoże Ci zrozumieć, co Ci uniemożliwia przemianę Karmy, i co pozwala Ci zrozumieć, czym jest prawdziwa duchowa pewność.

III. Struktura Prawdziwej Rzeczywistości


Próbujemy zdobyć dostęp do 95% naszej podświadomości – tam, gdzie ukryty jest nasz potencjał. Nasza świadomość składa się z elektronów jako cząstek i fal. Kiedy świadomość wzrośnie do poziomu fal, wszystko może się zdarzyć, w tym także cuda. Możesz powrócić do przyszłości i do przeszłości.  Właściwie, to możesz być w dwóch miejscach jednocześnie. To doświadczenie nauczy Cię, jak być jednocześnie biorcą i dawcą.

IV. Świadomość jest wszystkim


Każde pragnienie i każde wyzwanie wiąże się ze swoistą polaryzacją. Z jednej jej strony jest typ ofiary – z drugiej typ egomaniaka. Wiedząc, która strona tej polaryzacji wpisana jest w nasze pragnienia i wyzwania, będziesz w stanie przemienić je i wspiąć się wyżej pod drabinie świadomości ku innym duchowym wymiarom.

V. Materia - brama do wymiarów duchowych


Nie bez przyczyny rodzimy się w trzech wymiarach. Te zajęcia odsłonią przed Toba duchowy cel takiego stanu rzeczy. Uzyskasz odpowiedź, dlaczego pragnienia i wyzwania budzą się w trzech wymiarach i dlaczego są niezbędne w duchowym dzieleniu się. Dowiesz się, jak łączyć swe czynności fizyczne ze świadomością duchową, oraz jak nimi zarządzać.

VI. Inicjacja - duchowe ograniczenie   


Duchowe prawo przyczynowo skutkowe powstało, by dać nam więcej czasu na korektę wibracji o niskich częstotliwościach. Jednakże to samo prawo duchowe staje nam na drodze do spełnienia naszych pragnień i rozwiania wątpliwości. To niezwykłe ćwiczenie nauczy Cię, jak dostroić niskie i wysokie częstotliwości wibracji do Twej duszy.

VII. Powrót do Przyszłości - Formuła Wolnej Woli


Ograniczenia duchowe mają cztery fazy. Te zajęcia są wstępem do zrozumienia, jak fazy te są ułożone w każdym naszym pragnieniu i wyzwaniu.
Narzędzie to pozwoli Ci rozwinąć duchowy instynkt i osiągać wszystko, co jesteś w stanie dostrzec.

VIII. Kontakt z podświadomością


Pomiędzy pragnieniem a wyzwaniem istnieje podświadome powiązanie. Każde wyzwanie zawiera w sobie pragnienie, a każde pragnienie zawiera w sobie wyzwanie. Ważne jest, by poznać i zrozumieć to duchowe prawo, ponieważ te wzajemne powiązania są kanałem, przez który mamy kontakt z naszą podświadomością. Zcentralizuj się ponownie i przygotuj się na głębszy kontakt.

IX. Wdrożenie  


Nasza podświadomość tworzy nasze życie, wszelkie jego wydarzenia – tak na niskich, jak i na wysokich wibracjach. Te zajęcia to kulminacyjne doświadczenie. Zrozumiesz i poczujesz, co to jest Pełne Doświadczenie Karmy. Doświadczenie to jest techniką otwierającą Wolną Wolę duszy, by móc przemieniać stare nawyki pochodzące z minionego życia i z aberracji świadomości. Czas, by przemienić je w nowe programy i nawyki o dużej energii wibracji.

X. Wszystko jest iluzją  


Aby okazać Ci swój szacunek, Michael Keter poświęcił godzinę swego życia na mentoring 1to1 (przez telefon komórkowy / zoom ), by pomóc Ci wdrożyć formułę Wolnej Woli.
“Zawsze istnieje powód, a powód ten nigdy nie jest fizyczny”. W bezpośredniej, indywidulanej rozmowie Michael powie Ci, jaki jest Twój cel i co głównie należy skorygować w tym, jak i w przeszłym życiu, by miało to wpływ na aktualną poprawę. Możesz też zapytać o wszelkie pragnienia i wyzwania, jakich doświadczasz, jeżeli czujesz przeszkody i jeżeli wszystko zdaje się zawodzić. Ten mentoring pomoże Ci zrozumieć, jak przemienić swe aktualne pragnienia i wyzwania w trwałe i uszczęśliwiające doświadczenie. Będzie mógł skierować tę promienną energię o wysokich wibracjach na swoje życie, i wlać ją w serca tych, których kochasz.

Program jest tylko w jezyku ANGIELSKIM!
Price online – instant access $ 571 the price include 1 – 1 mentoring.


Zakup kurs online

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar