Michael Keter

Warsztaty stacjonarne w Ojai

Doradztwo indywidualne

Oto Twoja szansa na przeżycie dwóch i pół niezwykle intensywnych dni prywatnego mentoringu z samym Michaelem.

Oferta kierowana szczególnie dla przedsiębiorców, którzy osiągnęli już w życiu wielki sukces, ale CZUJĄ pewien niedosyt i poszukują wskazówek, jak mogą w pełni wykorzystać swój (duchowy) potencjał.

Ale uwaga mentoring ten wymaga odwagi, ponieważ uwalniamy się od ciągle utrwalanych autoobronnych mechanizmów świadomości, które wszakże zapewniały nam przetrwanie, jednak zawężały świadomość naszej duszy, przez co nie mogliśmy osiągnąć życia, jakie jest nam pisane.
18399,00 zł
Kup

Doradztwo indywidualne

Skuteczność tegoż mentoringu zależy w dużej mierze od tego, na ile Państwo potrafią się otworzyć oraz zaakceptować wszystkie aberracje swojej podświadomości, a następnie je zmienić.


Bez tego ból i rozczarowanie nigdy nie znikną, a my będziemy sądzić, że wszystko przytrafia się nam bez przyczyny.


Gdybyśmy tylko transformowali swoją karmę… Można to zrobić jedynie przez stosowanie wolnej woli, bo gdzie indziej niż w świecie duchowym szukać korzeni wszelkich manifestacji tego świata?

Przyczyna jest ZAWSZE nienamacalna, bardziej głęboka niż się nam wydaje. Problem w tym, że my nie lubimy głębi, a realna zmiana zachodzi tylko na jej poziomie, który dopuszcza nas do pokładów wolnej woli. Z tego wynika, że powszechnie rozumiana wolna wola wolną nie jest, a to oznacza, że brakuje nam mocy sprawczej, by rozwinąć swój biznes, poprawić relacje rodzinne, itd.  

Przygotuj się na szok, bo spotkania z Michaelem to spotkania z prawdą. A jakie są jej znamiona? Prawda to test, to siła rażenia, rozpuszczająca w pył twoje dotychczasowe wierzenia, tworząca nową rzeczywistość.

Istotnym komponentem całego procesu jest nawiązanie duchowej więzi z samym nauczycielem w oparciu o wzajemne zaufanie i szacunek.  

Jeżeli masz w sobie wystarczająco odwagi, by odkryć moc prawdziwej wolnej woli i realnie wpłynąć na swoje życie, a także życie swoich bliskich zarówno w przeszłości, teraźniejszości, jak i w przyszłości, musisz być gotowy na zderzenie z nieznanym. Wiedz jednak, że niczego nie robisz w pojedynkę. Przez wszystko przeprowadza cię twój nauczyciel, Michael Keter, który ma już za sobą blisko 20 lat doświadczeń z zakresu transformacji karmy i udało się mu już pomóc setkom klientów i studentów na całym świecie.

Cały proces został zaplanowany na 2 i pół dnia (25 godzin mentoringu).

Cena obejmuje również wyżywienie, zakwaterowanie, zajęcia oraz 10 godzin dodatkowego consultingu po zakończeniu warsztatów (łącznie 35 godzin). Istotą zajęć jest praca nad transformacją karmy.

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar