Tikkunei Zohar

Przyspiesz transformację świadomości

Każdy, kto studiuje Tikkunei Zohar, połączy się z siłą cudów i przemieni chaos w swoim życiu w porządek.

Dlaczego powinniśmy studiować Tikkunei Zohar?

“Każdy, kto studiuje Tikkunei Zohar, połączy się z siłą cudów i przemieni chaos w swoim życiu w porządek.”

Znajdziesz tu tajemnice z WSZYSTKICH ksiąg, które kiedykolwiek zostały napisane. Studiowanie Tikkunei Zohar przynosi naprawę, a dokładnie naprawę duszy, tym samym polepsza nasze życie i przywraca spokój.

Tikkunei Zohar

Dlaczego powinniśmy studiować Tikkunei Zohar?


Cadykowie napisali: “Każdy, kto studiuje Tikkunei Zohar, połączy się z siłą cudów i przemieni chaos w swoim życiu w porządek." Czyż nie brzmi to zbyt pięknie, by mogło być prawdziwe, a jednak już wkrótce będziesz mógł się o tym przekonać na naszych nowych zajęciach.

Książka
Dopiero trzy lata temu Cadykowie otwarli się na to, by Tikkunei Zohar został dopuszczony do użytku publicznego, wierząc, że jest on przeznaczony właśnie dla tego pokolenia, że jego energia jest niezbędna w przyspieszeniu transformacji świadomości.  

Tikkunei Zohar jest faktycznie jedynym tekstem, który odkrywa wyższe trzy trójki Keter, Hochama i Bina. Słowo Tikunei można rozumieć jako: naprawę, ustanowić oraz fundament. Jego autor, Rabi Szymon bar Johaj, odkrywa w nim tajemnice 70 aspektów Tory, zawartych w zaledwie jednym słowie: Bereszit: Początek.

To nie tylko kolejna fajna książka do przestudiowania! Znajdziesz tu tajemnice z WSZYSTKICH ksiąg, które kiedykolwiek zostały napisane. Studiowanie Tikkunei Zohar przynosi naprawę, a dokładnie naprawę duszy, tym samym polepsza nasze życie i przywraca spokój.

Istnieje wiele tajemnic, tłumaczących, jak do tego dochodzi i to właśnie będzie stanowić temat naszych zajęć. Razem prześledzimy każdą linijkę i pod różnym kątem przeanalizujemy każdy werset. Tak, to ZASZCZYT, że możemy tę księgę studiować. Czy jesteśmy ją w stanie zrozumieć? Niekoniecznie, liczy się jednak sam wysiłek siedzenia w pomieszczeniu z intencją chłonięcia energii Zoharu. Od niego zależy nasze zrozumienie oraz ilość otrzymanych błogosławieństw.

Zachęcamy do pobrania pierwszych 30 stron Tikkunei Zohar.

Pobierz Tikkunei Zohar

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar