Michael Keter

Sesje online

Online Live Mentoring

Podczas sesji będziemy pracować nad poszerzeniem strumienia twojej świadomości w takich obszarach życia jak biznes, rozwój osobisty i duchowy, rodzina i związki.

Pomożemy ci w procesie wprowadzania zmian oraz radzenia sobie z trudnościami w drodze do wyznaczonego celu.

Mentoring ma charakter spotkań indywidualnych: pięć cotygodniowych sesji po dwie godziny z możliwością rozmów telefonicznych.

Medium - Zoom Meeting
14629,00 zł
Kup

Online Live Mentoring

  • Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nie możesz pozbyć się uczucia niespełnienia?
  • Dlaczego ciągle wydaje ci się, że niczego w życiu nie osiągnąłeś?
  • Dlaczego wciąż towarzyszą ci wątpliwości, lęki, niepokoje, depresja czy niepewność?

Jeżeli jeden z powyższych symptomów wydaje ci się znajomy, to oznacza, że współgrasz z częstotliwością sił, bytów, które z jakiejś przyczyny ściągają cię w dół i wcale nie maja zamiaru odpuścić.

Należy zauważyć, że byty te nie są wewnętrzne. A więc pochodzą z zewnątrz, a dokładniej stworzyła je Twoja świadomość w poprzednich reinkarnacjach i chociaż próbujesz z nimi walczyć, przechodzisz przez trudne doświadczenia, ciągle powracają. Nie można ich przekupić ani przechytrzyć, a tylko odroczyć w czasie kilku tygodni, miesięcy a nawet lat.

Tak naprawdę istnieje tylko jeden sposób, żeby sobie z nimi poradzić, a tym sposobem jest nasza wewnętrzna przemiana, polegająca na świadomym korzystaniu z mechanizmu wolnej woli.   

Jeżeli się nad tym przez chwilę zastanowisz, uświadomisz sobie, że wszystkie twoje lęki, wątpliwości czy inny niepokój wynikają z OBAWY O TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ.

  • Co się stanie z naszym kontraktem?
  • Co się stanie n naszymi oszczędnościami?
  • Co się stanie z naszym związkiem?
  • Co się z nami stanie, jeżeli to czy tamto nie wypali?
  • Co się stanie, jeżeli on/ona się o tym dowie?
  • Co się stanie, jeżeli zarażę się tym wirusem?

Powyższe przykłady odzwierciedlają różne formy świadomości i biorą się z naszego bólu, którego nie udało się nam uleczyć. W naszej świadomości pozostaje ślad pewnego zdarzenia, jego ładunek energetyczny, który uaktywnia się w naszej teraźniejszości pod wpływem podobnych doświadczeń, powodując np. jakieś objawy psychosomatyczne. Kiedy krzywdzimy innych, nie zdajemy sobie zwykle sprawy, że w istocie przesiąkamy bólem pokrzywdzonego.

Stosunek płciowy. Z natury rzeczy powinien wynikać z pragnienia poczęcia nowego życia. Jego źródłem może być jednak również pragnienie zaspokojenia partnera, co stanowi kontr pragnienie dla naturalnego pragnienia stworzenia życia, a to, z kolei czyni nas przyczyną tejże przyjemności. Naturalnie pragnienie, które nie jest przyczyną współżycia tak jakby stoi w sprzeczności do pragnienia czerpania przyjemności z aktu płciowego (kontr pragnienie) i stąd bierze się aberracja naszej świadomości.

Innymi słowy sami tworzymy wszystkie wypaczenia świadomości poprzez tkwienie w iluzji, a nie w duchowej rzeczywistości.

Udział w dziesięciogodzinnym live-coachingu z Michelem Keterem dostarczy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania odnośnie wątpliwości, leków czy innych problemów życiowych. Rozjaśnimy Twoją życiową sytuację i przywrócimy Twoje połączenie z duszą na poziomie, o jakim sobie nawet nie śniłeś. Aby to umożliwić, będziesz musiał naciągnąć swoją strefę komfortu do granic swojej wytrzymałości, bo tylko w ten sposób zdobędziesz siłę do stworzenia warunków WOLNEJ WOLI.

W przeciwieństwie do tradycyjnego nauczania czy kursów, tego typu mentoring jest czymś więcej aniżeli doświadczeniem poprzez obserwację. Jego oddziaływanie jest namacalne, widzisz na przykład, jak zmienia się  twoje otoczenie takie jak biznes, związek, przyjaciele czy rodzina.  

Podczas sesji będziemy pracować nad poszerzeniem strumienia twojej świadomości w takich obszarach życia jak biznes, rozwój osobisty i duchowy, rodzina i związki. Pomożemy ci w procesie wprowadzania zmian oraz radzenia sobie z trudnościami w drodze do wyznaczonego celu.

Jeżeli szczerze pragniesz poznać swoje przeznaczenie oraz misję, jaką twoja dusza ma do wykonania w tym życiu, będzie to dla mnie zaszczyt, aby pomóc ci w tym niezwykle istotnym zadaniu.

Mentoring ma charakter spotkań indywidualnych: pięć cotygodniowych sesji po dwie godziny z możliwością rozmów telefonicznych.

Medium - Zoom Meeting

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar