Michael Keter

Warsztaty stacjonarne w Ojai

Warsztaty: Koronawirus - Synchronizacja

Koronawirus - Dlaczego? (3 dniowy workshop)

Dlaczego się wydarzył?
Kto jest za niego odpowiedzialny?
Czy został celowo opracowany?
Czy obcy maczali w nim palce?
Czy my jako ludzkość za niego odpowiadamy?
Czy ma nas on czegoś nauczyć?

Zarejestruj się już dziś - ilość miejsca ograniczona (20).
7509,00 zł
Zapisz się

Warsztaty: Koronawirus - Synchronizacja

Mówi się, że nasz trójwymiarowy świat fizyczny jest iluzją. Ale co to właściwie oznacza i jak to się ma do naszego życia i koronawirusa?


Czego tak naprawdę pragniemy? Zastanówmy się przez chwilę. Marzymy o prosperującym biznesie, który pozwoli nam i naszym bliskim prowadzić bezpieczny i wygodny styl życia. Każdy w głębi serca chce być kochanym i dzielić się tą miłością ze swoimi bliskimi. Życzymy sobie, aby nasze dzieci, rodzina przyjaciele czy nasi pupile do końca swoich dni żyli w bezpieczeństwie i cieszyli się dobrym zdrowiem. Potrzebujemy czasu na realizację swoich pasji, zainteresowań, na podróże, rozwój duchowy i odpoczynek. Chcemy też żyć w świecie bez wojen czy wirusów, które mogą zagrozić przetrwaniu ludzkiej rasy i naszemu  dobrobytowi.
 
A gdyby jedno z tych pragnień zostało nagle zachwiane. Czyż nie oznaczałoby to, że było ono spełnione tylko pozornie?

Podzielmy nasz trójwymiarowy świat fizyczny na dwie kategorie:
  1. „świat iluzji”, niezmiennie nazywany „darmowym światem”
  2. „świat duchowy”, niezmiennie nazywany „światem świadomości”.

Świat iluzji jest nazywany „darmowym światem”, ponieważ dostęp do niego jest nieodpłatny. Nie ma żadnego wstępu, a jeśli już to jego cena jest relatywnie niska, tak żeby każdy sobie mógł na nią pozwolić. „Wolny świat” reprezentuje naszą świadomość, potencjały, pragnienia, idee, myśli, wizualizacje, emocje i inne możliwe obszary naszego życia takie jak: biznes, małżeństwo, partnerstwo, rodzina, przyjemności, zdrowie, co tylko wymienisz.

Wszystkie te pragnienia, idee, emocje lub interesy zawierają w sobie jeszcze „coś” nieuchwytnego i nienamacalnego, a mianowicie świadomość naszego ego. Ta siła została zaprojektowana jako nieodłączna część „wolnego świata”. Dlaczego? Ponieważ ego jest za darmo. Nie wymaga płacenia żadnej wejściówki. Można je przywołać w każdym czasie i miejscu, a ono tam już na ciebie czeka. Ten partner oferuje darmowe przejażdżki i działa w oparciu o zasadę „darmowego świata”.

Mogą one trwać 10, 20, a nawet 50 lat, jednak pewnego dnia zostają w nagły i nieprzyjemny sposób zakłócone i zatrzymane. Dlaczego? Ponieważ pochodziły ze świadomości ego, które nie wymagało żadnej opłaty.

Ego zajmuje określoną część twojego życia dopóki czujemy się w niej tacy pewni, tacy wszechmocni. Dopóki nie będziemy wiedzieć, co jest dla nas dobre, co możemy kontrolować w swoim otoczeniu. Z chwilą, gdy zyskamy tego typu świadomość i będziemy w stanie przewidzieć, co będzie grało na korzyść naszej przyszłości, tracimy duchową ochronę w tej konkretnej dziedzinie życia. Może ona być psychologiczna, filozoficzna czy też zwyczajnie materialna. I w tym nie ma żadnego przypadku. Istnieje kilka przyczyn, dla których zostało to tak zaprojektowane:

  • żeby nauczyć nas, że budowa tego konkretnego pragnienia wymagała relatywnie niskiej ceny,
  • żeby nauczyć nas, że źródłem tego pragnienia było nasze ego,
  • żeby nauczyć nas, że nic nie chroni tego konkretnego pragnienia.

Ego przekonuje nas, że możemy coś mieć prawie za nic. Tym czymś może być prosperujący biznes, namiętny związek, zdrowe ciało, wygodne życie, pozbawione wszelkiego ryzyka. Ego rozdaje wszystko za darmo.

Każdy może stać się jego partnerem, jednak nie możesz mieć gwarancji, że to się zaraz nie skończy. Jedyną rzeczą, jakiej możesz być pewien jest to, że przyszło ci wszystko bez wysiłku. I tu jest właśnie haczyk, albowiem sukces i każda inna forma życia i przyjemności za niską cenę prędzej czy później zamienia się w niestabilność. To iluzje jako że są połączone z „wolnym światem” ego, „światem iluzji”.

I jako że przychodzą nam z łatwością, ich zdobycie nie jest żadnym wyczynem. Dotyczy to nas wszystkich i z duchowego punktu widzenia nie ma w tym nic złego. Wynika to z naturalnego prawa wszechświata o życiu w wolnym świecie.

Pozostaje pytanie, jak oczyścić przestrzeń duchową i fizyczną z ego i zapewnić przetrwanie wszystkich naszych bliskich i cennych obszarów naszego życia?
 
Oprócz aspektów metafizycznych i fizycznych jest jeszcze jeden byt, który stworzył Wszechświat. Siła ta nazywana jest „wolną wolą”. Jak wszystko inne nic ona nie kosztuje. Jednakże nabyta w ten łatwy sposób, jest gospodarzem świadomości ego i z tej przyczyny nie odpowiada dłużej realnej „wolnej woli”.  

W przeciwieństwie do ego, które zawsze jest za darmo, „wolną wolę” zdobywamy wysiłkiem. Chodzi o budowanie jedności, przez co inteligentna energia ściąga na nasze życie błogosławieństwo i nas chroni. Ta ochrona wymaga jednak pewnego wkładu oraz duchowej transformacji.  

A więc w naszym „wolnym świecie” mamy „wolną wolę”. To, co wybierzemy zależy całkowicie od nas. Możemy wybrać osobisty interes za znikomą cenę albo „wolną wolę”, zdobywaną wysokim nakładem energii.

Różnica jest oczywista. Jeżeli zostaniemy przy ego, prędzej czy później wszystko to, na co pracowaliśmy zamieni się w iluzję. Jeżeli jednak zdecydujemy się zapracować na połączenie z inteligentną energią, zyskamy w naszym życiu ochronę i bezpieczeństwo.

Kontrolowanie ego i budowanie parasola ochronnego wymaga świadomości jedności z całym Wszechświatem. Od czego zaczyna się ta jedność?

  • od zrozumienia, że sami nie mamy zdolności osiągnięcia czegokolwiek w świecie iluzji,
  • od uświadomienia sobie, że naszą przyszłością nie może rządzić świadomość ego, jak to dotychczas było,
  • od zrozumienia, że nasze wartości, wierzenia na temat duchowości i życia wymagają pewnej rewaluacji,
  • od uświadomienia sobie, że czekają nas nowe doświadczenia, na które w przeszłości nie byliśmy gotowi.

Powyższe aspekty można znaleźć we wszystkich obszarach naszego życia takich jak biznes, partnerstwo, rodzina, kariera, rozwój osobisty, duchowy oraz religia. Koronawirus spróbuje je zaburzyć, przez co zostaniemy zmuszeni do rewaluacji i zmiany naszych przekonań.

Znajdujemy się na krawędzie nowej ery duchowej, ery wolnej świadomości. Koronawirus jest efektem braku duchowej transformacji. Można by rzec, że właściwie sami się do niego przyczyniliśmy, zarówno osobiście jak i jako kolektyw. Efekt końcowy i to, kto jest dokładnie za niego odpowiedzialny nie ma znaczenia. Ktoś lub coś musiał go zapoczątkować. Liczy się przyczyna i to, jak można ją przetransformować i schynchronizować, aby uchronić się przed dalszymi niepożądanymi skutkami.

Żyjemy w „darmowym świecie”. Możemy jednak, na naszych warunkach, wybrać wolną wolę, a wtedy nasze życie, interesy, przedsięwzięcia, związki, rodziny i zdrowie zyskają ochronę. W innym wypadku wydłużymy tylko naszą transformację, a świat będzie cierpiał z powodu nowych dużo groźniejszych incydentów, które zwiększą tylko naszą opresję i obniżą jakość naszego życia.

W ciągu dwóch dni warsztatów Michael Keter nauczy was, jak można samemu, jak i kolektywnie rozpoznać te iluzoryczne obszary naszego życia. Dowiesz się, jak w realny sposób można wdrożyć proceder wolnej woli w swoim biznesie, związku, sprawach rodzinnych oraz innych obszarach twojego życia.  

Wspólnie doświadczmy twojej przemiany poprzez sprawdzenie, jak działa mechanizm wolnej woli!


To wydarzenie w formie dwudniowych warsztatów. Zapewniamy jedzenie, zakwaterowanie oraz różne zajęcia, a wszystko wliczone jest w cenę biletu. Wspólnie z prowadzącym będziemy pracować nad transformacją karmy.

Odwołanie rezerwacji nie skutkuje zwrotem wpłaconych pieniędzy!


Data: 09.11-12.2020

Księga ZOHAR

Pocket edition
Zohar